Těšíme se na Vaši návštěvu :-)

Základ krásné pleti - čištění!

model-2303361_1280     

Proč je důležité čistit si pleť? 

Čištění pleti - večerní i ranní - je naprostý základ péče o obličej. Abyste mohli aplikovat krémy a séra je potřeba nejprve pleť pořádně očistit, vyčistit póry, zbavit pleť smogu a mazu. Pokud tohle neděláte, pak se aktivní látky z krémů a sér nedostanou hlouběji do pleti. 

1. Obličej nemyjte vodou a mýdlem!

Voda má tendenci pleť vysušovat, protože obsahuje chlór a také narušuje ochranný kožní film

2. Čistěte ráno i večer

Můžete používat sebelepší krém, ale pokud pleť není správně vyčištěná, nebude mít krém správný efekt. 

Ráno čistíme pouze tonikem nebo pleťovou vodou - odstraníme tak pot, který se nám přes noc vytvořil na pleti a připravíme pleť pro lepší vstřebávání krému. 

Večerní čištění - úplně nejdřív odstraníme make-up a potom je velice důležité pleť dočistit pleťovým tonikem ( kdo má pleť s akné používá pleťovou vodu ) Nyní už můžeme aplikovat séra a pleťové krémy.

3. Aplikování séra a potom krému - pokud chceme dopřát pleti výživu navíc, můžeme použít různá séra nebo pro zvýšení hydratace kyselinu hyaluronovou. Sérum používáme vždy jako první, séra jsou koncentrovanější a mají vždy větší obsah aktivních látek, proto je důležité, aby se všechny aktivní látky dostaly do pleti jako první. Až po té aplikujeme krém. 

Výsledky poznáte sami za pár dní :-)

A budete-li potřebovat poradit ať už z čištěním pleti nebo s tím, jaký krém používat, stavte se za námi na prodejnu 14.listopadu, kdy budeme mít den s Ryorem a bude Vám k dispozici i poradna s kosmetičkou.

 

TOP PRODUKTY

Nejoblíbenější od našich zákaznic 

sett.resize (17)        sett.resize (61)     hydroperf      sett.resize (26)

Více přípravků najde na : https://www.drogerietisnov.cz/cisteni-pleti/