Těšíme se na Vaši návštěvu :-)

Jak jsme vyprodali Ryor za jeden den

IMG_20190930_151506

 Ve čtvrtek 14.listopadu se u nás konal již po čtvrté  "Den s Ryorem" 

      Nevím, jestli za to mohla reklama v Tišnovsku, facebook, vyšší moc nebo jenom stoupající zájem o tuto českou kosmetiku, ale zájem byl opravdu veliký a již od rána chodily zákaznice využít 20% slevu a poradit se.

A ačkoliv jsme zboží vzaly poměrně dost, brzy se začalo vyprodávat. Na odbyt šly nejprve novinky - skvělé Bylinkové tělové máslo, bylo hned pryč a po něm hned přišel na řadu Lehký ochranný krém, který jsme si mimochodem musely pořídit i my - a musíme říct že je opravdu výborný, lehký a přitom výživný. 

IMG_20190619_123624

 

  Jako příjemný bonus pro zákazníky jsme měly uvařený Lymfatický čaj od Ryoru, nejen že pročišťuje lymfatický systém a tím napomáhá správné funkci ledvin, ale přispívá i ke správnému trávení.

Podle psychosomatiky se veškeré vyrážky a kožní problémy řídí právě ledvinami, pokud jsou ledviny "znečištěné" pouští do lymfatického oběhu škodlivé látky, které se potom projevují právě v podobě kožních problému. Takže jednou za čas určitě doporučuji udělat si takovou očistnou kúru právě s lymfatickým čajem. 

IMG_20191114_130721_1

V odpoledních hodinách jsme měly už pěkný frmol, na Ryor stála fronta :-O každá žena chtěla poradit od úžasné paní Martinky, která pracuje v Ryoru už několik let, každý výrobek má pečlivě vyzkoušený a dokáže se vším poradit. 

Nejžhavějším tématem bylo opět čištění pleti, protože je to nejdůležitější věc, co pro Vaši pleť můžete udělat a bez dokonalého vyčištění Vám nebude účinkovat ani sebelepší krém. O tom že si spousta žen i dívek pleť čistí špatně dokazovala totálně vyprodaná police s výrobky určenými k odlíčení a čištění :-)

Pokud jste tedy neměli možnost se k nám ve čtvrtek dostat, určitě se můžete zastavit kdykoliv jindy, jsme řádně na toto téma proškolení :-)  

Moc děkujeme všem ženám, které přišly a bylo Vás opravdu hodně, vlastně Vás bylo nejvíce za celou dobu " ryorových dnů" 

 Byly jste úžasné a my jsme moc rádi, že máme tak úžasné zákaznice ;-)