Těšíme se na Vaši návštěvu :-)

Proč máme jiné prací prostředky?

Už Vás nebaví používat stále to stejné dokola? 

Nás to taky nebavilo, nejen že je v dnešní době těžké konkurovat cenám všech řetězců a hyper-super marketů, protože jsou to velké firmy, které můžou s výrobcem jednat o ceně - což mi pochopitelně nemůžeme, ale taky všechny ty komerčně známé značky vidíte všude, v každém obchodě mají to stejné, stejné prášky, stejné gely, rozdíl je akorát v ceně. 

Jdeme jinou cestou, dovozové prací prostředky prodáváme již pár let, ovšem v poslední době jsme se do toho pořádně opřely a naši nabídku dovozových prášků neustále rozšiřujeme a hlavně snažíme se vše vyzkoušet, abychom věděly co je dobré a co Vám máme doporučit. A hlavně nejvíc máme rádi novinky! 

Největší novinkou jsou Persil Power Gems - dovežené z Anglie. Jedná se o prací vločky, které jsme samozřejmě vyzkoušely a s radostí můžeme říct, že jsou naprosto super. Výborně perou jak bílé, tak i barevné prádlo, ale nejvíce se hodí na špinavé utěrky a nejen dětské ponožky :-) 

Nejoblíbenější značkou našich zákazníků je OMO - v dnešní době máme na výběr z francouzkých gelů OMO a pracích prášků OMO z Německa a Rakouska. Mnozí z Vás si značku pamatují z doby dávno minulé, a proto se k ní spoustu zákazníků rádo vrací. 

Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Možná ještě potřebujete

Z Francie kromě gelů OMO máme také prací gely Persil s marseillským mýdlem - koncentrovaný Persil na barevné prádlo a universální Persil s příjemnou svěží vůní.

Na své si přijdou i milovníci sypkých pracích prášků nejvíce se nám prodává OMO v jakýchkoliv velikostech a Weisse Riese - jak na barevné prádlo tak i universální prášek. Ovšem naprostý trhák jsou perličky Weisse Riese - prodávají se pouze v malém balení, ale mají obrovskou prací sílu, doporučuji je rozhodně všem, kteří se chystají vyzkoušet nějaký dovozový prášek. 

Nově máme prácí prášek DASH dovezený ze Švýcarska, k dispozici máme 100 dávkové balení a 40 dávkové balení.

Vše pro praní prádla

Tohle je jen malý výčet toho co prodáváme, mimo jiné u nás v regále mají své místo i prací gely z Německa Coral, Vizir, Frosch a z Itálie Chante Clair a Felce Azzurra, ale o tom zas někdy příště. 

Chcete-li vyzkoušet něco nového a hlavně něco lepšího a nevšedního, rozhodně se zastavte k nám na prodejnu a nebo můžete naši nabídku omrknout na eshopu. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení