Těšíme se na Vaši návštěvu :-)

Proč máme jiné prací prostředky?

Už Vás nebaví používat stále to stejné dokola? 

Nás to taky nebavilo, nejen že je v dnešní době těžké konkurovat cenám všech řetězců a hyper-super marketů, protože jsou to velké firmy, které můžou s výrobcem jednat o ceně - což mi pochopitelně nemůžeme, ale taky všechny ty komerčně známé značky vidíte všude, v každém obchodě mají to stejné, stejné prášky, stejné gely, rozdíl je akorát v ceně. 

Jdeme jinou cestou, dovozové prací prostředky prodáváme již pár let, ovšem v poslední době jsme se do toho pořádně opřely a naši nabídku dovozových prášků neustále rozšiřujeme a hlavně snažíme se vše vyzkoušet, abychom věděly co je dobré a co Vám máme doporučit. A hlavně nejvíc máme rádi novinky! 

Největší novinkou jsou Persil Power Gems - dovežené z Anglie. Jedná se o prací vločky, které jsme samozřejmě vyzkoušely a s radostí můžeme říct, že jsou naprosto super. Výborně perou jak bílé, tak i barevné prádlo, ale nejvíce se hodí na špinavé utěrky a nejen dětské ponožky :-) 

Nejoblíbenější značkou našich zákazníků je OMO - v dnešní době máme na výběr z francouzkých gelů OMO a pracích prášků OMO z Německa a Rakouska. Mnozí z Vás si značku pamatují z doby dávno minulé, a proto se k ní spoustu zákazníků rádo vrací. 

Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Možná ještě potřebujete

Z Francie kromě gelů OMO máme také prací gely Persil s marseillským mýdlem - koncentrovaný Persil na barevné prádlo a universální Persil s příjemnou svěží vůní.

Na své si přijdou i milovníci sypkých pracích prášků nejvíce se nám prodává OMO v jakýchkoliv velikostech a Weisse Riese - jak na barevné prádlo tak i universální prášek. Ovšem naprostý trhák jsou perličky Weisse Riese - prodávají se pouze v malém balení, ale mají obrovskou prací sílu, doporučuji je rozhodně všem, kteří se chystají vyzkoušet nějaký dovozový prášek. 

Nově máme prácí prášek DASH dovezený ze Švýcarska, k dispozici máme 100 dávkové balení a 40 dávkové balení.

Vše pro praní prádla

Tohle je jen malý výčet toho co prodáváme, mimo jiné u nás v regále mají své místo i prací gely z Německa Coral, Vizir, Frosch a z Itálie Chante Clair a Felce Azzurra, ale o tom zas někdy příště. 

Chcete-li vyzkoušet něco nového a hlavně něco lepšího a nevšedního, rozhodně se zastavte k nám na prodejnu a nebo můžete naši nabídku omrknout na eshopu.