Těšíme se na Vaši návštěvu :-)

TOP 5 výrobků od Ryoru, které musíte vyzkoušet

TOP  5 výrobků od Ryoru, které musíte vyzkoušet 


To, že Ryor zbožňujeme MY, ale i naše skvělé zákaznice, není žádným tajemstvím. Spoustu ryorových výrobků už máme vyzkoušených dokonce víme, co se u nás nejvíce prodává. Ještě jsem projela recenze a hodnocení výrobků na Heurece a voila máme tady pro Vás TOP 5 výrobků, které od Ryoru musíte prostě vyzkoušet! A jaké výrobky to jsou se dozvíte níže. 

girls-1487825_1920

 


1. Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami ✩✩✩✩✩

Tento krém, je naprosto nejprodávanější - je to lehký hydratační krém, který se hodí pro všechny typy pleti. Kyselina hyaluronová dodává nepřetržitou hydrataci pleti po celý den, a kmenové buňky podporují tvorbu kolegenu. 

Krém má liftingový efekt a vyhlazuje drobné vrásky. Je vhodný pro všechny věkové kategorie, je úžasný a u nás nejprodávanější.

  

2.Bylinné tělové máslo ✩✩✩✩✩

Novinka od Ryoru v podobě tělového másla  se tentokrát opravdu povedla. Ve vyrovnaném souboji na Heurece se toto bylinné máslo drží na 7.místě. Tohle tělové máslo si zamilujete, především kvůli jeho svěží,  jemné bylinkové vůni a díky jeho konzistenci, která je hutná a výživná, ale přitom se dobře roztírá a rychle se vstřebává.

Máte-li pocit, že máte neustále suchou pokožku, tohle máslo určitě stojí za vyzkoušení! 

 sett.resize (4)     sett.resize (46)    sett.resize (6)

Ten musíte určitě vyzkoušet, nejlepší je přes léto! Malé cukrové krystalky Vám promasírují pokožku a odstraní odumřelé buňky. Přidaný přírodní olej Vám zase pokožku krásně promaže, takže nemusíte použít tělové mléko.  Cukrový peeling můžete vybrat ze dvou variant buď v osvěžující vůni Lemongrass a nebo v jemné a decentní vůní Sakura. Za nás jsou obě super! 

 


4. Antiakne Roll-on✩✩✩✩✩

Tato zázračná tyčinka by neměla chybět v žádné domácnosti. Její účinky potvrzují spokojené zákaznice nejen na Heurece, kde se mezi všemi produkty na akné drží na 6.místě.Bylinkový roll-on totiž dokáže zabránit “vyklubání” nežádoucího pupínku, dokonce jeho bylinné složení je vhodné i na štípance všeho druhu.

 


5. Dvoufázová odličovací emulze ✩✩✩✩✩ 

Kdo ještě nevyzkoušel tuhle dvoufázovou odličovací emulzi, určitě by to měl napravit. Je to jeden z odličovacích přípravků, kterých u nás v obchodě prodáme mraky. Sama ji používám. Naprosto v pohodě odlíčí make-up a voděodolnou řasenku, někomu se může zdát, že je složení mastnější, ovšem nesmíme zapomínat, že po odlíčení přichází dočištění - např. tonikem, který odstraní mastnotu a zbylé nečistoty. 

sett.resize (24)    sett.resize (54)     sett.resize (65)    sett.resize (17) 

Samozřejmě výrobků bych zde mohla vypsat mnohem více, ale chtěla jsem vybrat opravdu TOP 5 produktů a bylo to vlastně poměrně těžké těch pět vybrat.  

Pokud máte Vy svoje oblíbence od Ryoru, budeme rádi pokud nám vyzkoušené produkty ohodnotíte a tím pomůžete dalším zákazníkům s výběrem. Mrkněte na produkty Ryor zde.

Mnoho z Vás kosmetiku Ryor zná, má ji vyzkoušenou nebo používá pravidelně. A proto jsme se rozhodly, že na Vám dáme symbolickou 5% Slevu na těchto TOP 5 produktů. 

Sleva platí na objednávky přes eshop, objednané zboží si můžete vyzvednout u nás na prodejně. Pro vzdálenější posíláme přes PPL. 

Sleva bude platit celý příští týden do 7.2. :-)