Těšíme se na Vaši návštěvu :-)

Jak mít voňavé podpaží celý den?

Brzy nám začnou horké dny, kdy se budeme všichni pěkně potit. A my víme, jak se potit a při tom u toho ještě vonět :-)

Naším testem prošly přírodní deodoranty DEOGUARD, po kterých bude Vaše podpaží celý den svěží a voňavé. 

Vybírat můžete z tuhých deodorantů nebo deosprejů


Obě varianty obsahují vysoké množství Magnesia (hořčíku), který jako jeden z mála minerálu se velmi dobře vstřebává pokožkou, a tak kromě deodorační funkce si aplikací deodorantu také pomáháte doplnit hořčík. Na rozdíl od jedlé sody ( jenž se běžně používá především v tuhých deodorantech a může dle našich zkušeností při dlouhodobém vyvolávat alergie) je hořčík velmi vhodný pro dlouhodobou péči citlivé pokožky podpaží.

Dále deodoranty obsahují např. kokosový olej, bambucké máslo, vitamín E, ale také třeba esenciální olej ze šalvěje, který je známý svými antibakteriálními vlastnostmi. 

 Bez názvu


Z řady tuhých deodorantů můžete vybírat z šesti druhů. Nejoblíbenější u nás i u zákazníků je určitě Bergamont a Limetka, Růže nebo Levandule. 

⇒ Na své si přijdou i milovníci aktivního uhlí nebo i ti co nemají v lásce parfemace. 

⇒ Tuhé deodoranty Deoguard nebrání tělu přirozeně se potit, ale aktivně neutralizuje tělesný pach a účinně absorbuje pot

⇒ Deodorant nezanechává pokožku mastnou a lepivou

⇒ Tuhý deodorant Vám vydrží zhruba 2-3 měsíce. 

Pro naše testování byl vybrán tuhý deostick s vůní Bergamont a Lime - opravdu velice příjemně a intenzivně voní po citrusech a vůně vydrží celý den. I přesto, že se jedná o tuhý deodorant, velice jednoduše se nanáší a při doteku s pokožkou se vytváří "jemný krém"  Černé tričko bylo po použití s vnitřní strany zašpiněné, ale to je jen detail, protože pračka si s tím bez problémů poradila. 

 

fragrance_free_deodorant_tuhy_2000xcharcoal_deodorant_tuhy_2000xlavender_deodorant_tuhy_2000xpeony_deodorant_tuhy_2000xrose_deodorant_tuhy_2000xbergamot_deodorant_tuhy_2000x

 


U Deosprejů můžete vybírat také z šesti vůní, oproti deostickům můžete navíc vybírat z vůně Unisex nebo Jasmín a Ibišek, trochu nám zde chybí varianta bez vůně, ale to je jen malý detail. 

⇒  Čisté esenciální oleje spolu s vybranými bylinnými extrakty a přírodními látkami účinně a jemně pohlcují tělesný pach.

⇒  DEOGUARD ve spreji přirozenou cestou osvěžuje a pečuje o citlivou pokožku podpaží a nedráždí

⇒  Deodorant nebrání tělu přirozeně se potit, aktivně neutralizuje tělesný pach, zabraňuje růstu baktérií a také pot účinně absorbuje. Vhodný je také pro sportovce.

⇒  Výdrž jednoho balení 1-2 měsíce.

⇒  Deospreje mají mechanický rozprašovač, takže žádné nezdravé stlačené plyny se k Vaší pokožce nedostanou.

Pro naše testování byla vybrána vůně Unisex - příjemná svěží vůně, vhodná pro ženy i pro muže. Sprej nezanechával na oblečení žádné skvrny v podpaží nelepil a vůně vydrží opravdu celý den. 

 

 bergamot_deodorant_spray_2000xjasmine_deodorant_spray_2000xlavender_deodorant_spray_2000xpeony_deodorant_spray_2000xrose_deodorant_spray_2000xunisex_deodorant_spray_2000x

 


 

A proč si vybrat právě DEOGUARD? 

 

  • Deoguard je český výrobce, který si zakládá na přírodních surovinách, nákupem podpoříte českou rozvíjející se firmu. 

 

  • Parfemace v deodorantech je dána obsaženými bylinami, vosky nebo kombinací esenciálních olejů, takže žádné umělé a syntetické vůně.

 

  • Obaly od deodorantů jsou vratné ( což je super věc, která by měla fungovat u všech výrobců nejen kosmetiky, ale např. i čistících prostředků ) Prázdné obaly, můžete zanést do naší prodejny, my je poté předáme výrobci, který je vyčistí a znovu naplní. 

 

  • Neobsahují ropné a syntetické suroviny a nenajdete v nich ani tuky a suroviny živočišného původu, což se o některých komerčních produktech nedá říct.

 

  • Za nás tyto Deodoranty dostaly 1*, byly otestovány jak v při běžném dni, tak i při sportu a fyzické námaze, takže kdo chce mít voňavé podpaží po celý den, je Deoguard správná volba.